تماس با ما
031-53300119
ایمیل
info@dena-gostarco.ir
موقعیت
اصفهان - شهرضا - شهرک صنعتی سپهرآباد خیابان چهارم جنوبی پلاک 35

درباره ما

مدیریت گروه صنعتی دناگستر

ورود شما عزیزان را به وب سایت گروه صنعتی دناگستر خوش آمد میگوییم. ما با بهره گيري از توان جوانان هوشمند و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده و با اعمال  کارهاي نوين مديريت، به ابداع و بررسي مدل هاي جديد پرداخته تا بتوانيم ضمن حفظ پيشتازي گروه صنعتی دناگستر، با درک صحيح و کارشناسانه از فضاي کشور و شناسايي نيازهاي موجود، موجبات اعتماد و رضايت مندي هر چه بيشتر مشتريان گرامي رابه عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي شرکت فراهم آوريم.

جهت ارتباط با واحد های مختلف گروه تولیدی و صنعتی دناگستر با شماره های موجود تماس بگیرید و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

فروش لوازم خانگی دناگستر بدون واسطه و در کمترین زمان در راستای مشتری مداری و کسب رضایت شما مصرف کننده عزیز

ارائه خدمت به کلیه خریدارن محترم محصولات در اقصی نقاط کشور و پشتیبانی و ضمانت محصولات تولید شده در دناگستر و تضمین کیفیت محصولات تولید شده

01

20

سال سابقه درخشان

10000

فروش

155

کارکنان

درباره ما

صنایع تولیدی دناگستر از نیمه دوم سال 1379 ابتدا در کیلومتر 3 جاده بروجن-شهرضا به مدیریت جناب آقای مسعود مطهر که مدت 21 سال سابقه در امر تولید داشت پایه ریزی گردید و در طی گذشت زمان و با توجه به پیشرفت روزافزون و توسعه واحد به کیلومتر 5 جاده شهرضا-اصفهان(شهرک صنعتی سپهرآباد)انتقال یافت. در ابتدا تولید این واحد منحصر به نوعی از آبگرمکن گازسوز مخزندار بود که به لطف خدا و همکاری تک تک اعضا مجموعه مدل های متفاوت با نشان استاندارد ملی ایران تولید گردید. اجاق گازهای فردار و طرح فر نیز هدف بعدی این مجموعه بود که از اوایل سال 1387 با اخذ نشان استاندارد ملی ایران تولید گردید.در این سال نیز دریافت و استقرار گواهینامه 9001;2008;ISO در مدیریت کیفیت موفقیت دیگری محسوب می شد.این واحد با درخواست آبگرمکن های برقی مخزندار در امر صادرات ملزم به دریافت نشان استاندارد ملی ایران در سال 1390 گردید.ما رمز موفقیت خود را در کیفیت محصولات خود می دانیم که امید داریم ان شاءا... با تداوم و بهبودکیفیت و تنوع محصول، شاهد تحولات دیگری نیز باشیم.

صنایع تولیدی دناگستر از نیمه دوم سال 1379 ابتدا در کیلومتر 3 جاده بروجن-شهرضا به مدیریت جناب آقای مسعود مطهر که مدت 21 سال سابقه در امر تولید داشت پایه ریزی گردید و در طی گذشت زمان و با توجه به پیشرفت روزافزون و توسعه واحد به کیلومتر 5 جاده شهرضا-اصفهان(شهرک صنعتی سپهرآباد)انتقال یافت.

در ابتدا تولید این واحد منحصر به نوعی از آبگرمکن گازسوز مخزندار بود که به لطف خدا و همکاری تک تک اعضا مجموعه مدل های متفاوت با نشان استاندارد ملی ایران تولید گردید.

اجاق گازهای فردار و طرح فر نیز هدف بعدی این مجموعه بود که از اوایل سال 1387 با اخذ نشان استاندارد ملی ایران تولید گردید.در این سال نیز دریافت و استقرار گواهینامه 9001;2008;ISO در مدیریت کیفیت موفقیت دیگری محسوب می شد.این واحد با درخواست آبگرمکن های برقی مخزندار در امر صادرات ملزم به دریافت نشان استاندارد ملی ایران در سال 1390 گردید. در حال حاضر با به کارگیری 20 نفر نیروی فعال مشغول تولید می باشد.

ما رمز موفقیت خود را در کیفیت محصولات خود می دانیم که امید داریم ان شاءا... با تداوم و بهبودکیفیت و تنوع محصول، شاهد تحولات دیگری نیز باشیم.

گواهینامه ها

طراحی و توسعه توسط ققنوس